Moskova'dan Batman'a ameliyat için geldi

  • Ana Sayfa
  • Moskova'dan Batman'a ameliyat için geldi
Moskova'dan Batman'a ameliyat için geldi
Moskova'da ameliyat olamazsın denilen hasta Batman'da sağlığına kavuştu.Abone ol

Yaklaşık 2 yıldır yüzünün sağ tarafında oluşan ve portakal büyüklüğündeki şişlikle yaşayan Loudmila, Rusya’da doktorlar ameliyat edemeyeceklerini söyleyince çareyi Batman’da buldu. Batmanlı bir vatandaşla evli olan kızını ziyaret için Batman’a gelen Loudmila'ya, kokulu taş Medicalpark Batman Hastanesi Plastik Cerrahi Bölümü’nde yapılan tetkik ve muayeneler sonucunda eski sağlığına kavuşabileceği doktorlar tarafından iletildi.

Rus hasta, Medicalpark Batman Hastanesi Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Serkan Süleyman Aslan tarafında yapılan başarılı ameliyatla yüzündeki şişlikten kurtuldu. Hasta hakkında bilgi veren Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Serkan Süleyman Aslan, “Hastamızın sağ şakağından yüzünün sağ tarafına doğru uzanan portakal büyüklüğündeki cilt altı kitleyi, başarılı bir ameliyatla çıkardık ve hastayı aynı gün evine gönderdik. Moskova’daki büyük bir hastanede ameliyat edemedikleri bir hastayı hastanemizde başarılı bir ameliyatla sağlığına kavuşturmak bizim için gurur verici bir durumdur.

Batman Medical Park Hatanesi olarak gerek il dışından gerekse yut dışından yoğunlukla hasta kabul etmekteyiz. Başarılı tedaviler sonrası hastalarımızı memleketlerine mutlu bir şekilde göndermekteyiz. Loudmila Hanım’ı da sağlığına kavuşturup memnun bir şekilde ülkesine gönderdik” dedi.Kategori : GÜNCEL